Split slavio u Koprinivci protiv Slavena

HNL, 28. kolo

Nogometaši Splita pobijedili su u Koprivnici protiv Slaven Belupa (2:1) u posljednjem susretu 22. kola HNL-a.

Splitu današnji meč nije puno značio obzirom da su za trećeplasiranim Hajdukom već u zaostatku preko 10 bodova, dok je Slavenu "gorilo pod nogama".

Domaći nogometaši, ipak, nisu uspjeli da izbjegnu već 16. ovosezonski poraz. U prvom poluvremenu gosti su vodili preko Glavine, koji je mrežu domaćina tresao u 36. minuti.

Iskusni Davor Vugrinec donosi izjednačenje Slavenu u 60. minuti, a u samoj završnici Glumac je zabio za pobjedu splitskih Crvenih, kojima nije smetalo ni isključenje Vojnovića u 62. minuti.