Šta to radiš? Dan za zaborav golmana Helsinkija

Katastrofalna reakcija

Teme:

Astana i HJK Helinski u ovim trenucima igraju uzvrat trećeg pretkola Lige prvaka.

HJK je poveo sa 2:0 pogocima Jallowa i Baaha, ali su do kraja prvog dijela Kazahstanci preko Twumasija smanjili.

Na otvaranju drugog dijela penal za Astanu, a Canas je bio precizan za 2:2, da bi u 57. minuti domaćin stigao do potpunog preokreta, a pogodio je Postnikov i to je bio zaista spektakularan gol.

A posebno zanimljiv bio je gol Twumasija za 1:2 u 44. minuti. To ipak više ide na dušu golmana..

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

U prvoj utakmici bilo je 0:0 i ako ovako ostane, dalje ide Astana, koja je nekako favorit u ovom dvomeču.