Standard bolji od Lokerena, Arslanagić strijelac

Potencijalni reprezentativac postigao pogodak

Standard Lijež slavio je večeras protiv Lokerena u okviru 21. kola belgijske Jupiler lige rezultatom 2:0.

Domaćin je do vodstva došao u 21. minuti susreta. Trebel je uposlio potencijalnog bh. reprezentativca Dinu Arslanagića koji je matirao nemoćnog Boubacu. Ostalo je do kraja prvog poluvremena 1:0 za ekipu iz Liježa.

Domaći do dva gola prednosti dolaze u 67. minuti susreta, a strijelac je nakon nove asistencije Trebela, Ono. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a Standard je upisao desetu pobjedu sezone i sada se nalazi na šestoj poziciji.