Stevanović dvostruki asistent u pobjedi Servettea

Odigrao sjajan meč

U 19. kolu švicarske Superlige Servette je, kao gost, s 2:1 savladao Xamax.

Servette je na gostovanju kod pretposljednje momčadi lige ostvario osmu i treću uzastopnu pobjedu u šampionatu.

Bivši igrač Željezničara i nekadašnji A reprezentativac naše zemlje, Miroslav Stevanović, bio je sjajan, a sa dvije asistencije je kreirao pobjedu svog tima.

Prvo je Koneu asistirao u prvoj minuti, sjajno centriravši s desne strane, a zatim je učestvovao kod gola za 2:0 kojeg je postigao Tasar. Opet je Stevanoviću pripisana asistencija, ponovo je radio dobar posao po desnoj strani, pa odbrana Xamaxa nije pronašla način da ga zaustavi.

Kamber je u 47. minuti dao utješni gol za Xamax, a potom je dobio crveni karton.

Stevanović je na terenu proveo svih 90 minuta.