Jesu li golovi i asistencije Stevanovića više uopšte vijest? Mićo ponovo heroj Servettea!

Gol i asistencija za pobjedu

E. Ganibegović

Servette su kao gost danas u 18. kolu švicarske Superlige s 0:2 savladale Luzern.

Kao što smo i navikli, igrač utakmice - Miroslav Stevanović.

Naš reprezentativac je prvo pogotkom iz penala u 19. minuti donio vodstvo gostima, a onda je u 62. minuti asistirao Vouillozu koji pogađa za konačan rezultat.

Ovdje pogledajte gol, a klikom ovdje pogledajte asistenciju Miroslava.

Bio je ovo peti gol za Stevanovića ove sezone i čak 17. asistencija i ubjedljivo je najbolji asistent u Švicarskoj i Evropi.

Njegov tim sada se nalazi na petoj poziciji s 25 bodova, dok je Luzern s 11 na dnu tabele.

Kao i u mnogim ligama i u Švicarskoj sada slijedi pauza. Servette narednu utakmicu igraju kod Zuricha 29. januara, dok Luzern u narednom kolu dočekuje Basel.

Nadamo se da će Miroslav Stevanović s ovakvom formom nastaviti i u proljetnom dijelu sezone.