Prcić i društvo bez milosti prema Metzu

Furiozna igra Strasbourga

H. Zilić

U prvom susretu šestog kola francuske Ligue 1, Strasborug je bio ubjedljiv protiv Metza i slavio sa 3:0.

Od samog početka meča domaćini su pokazali da će ovo biti njihova noć.

Poveli su sa 1:0 u šestoj minuti golom Ajorquea iz penala.

Na 2:0 povisio je Diallo na asistenciju Nyamsija u 26. minuti meča, a isti igrač je svojim drugim golom nokautirao Metz u 40. minut, tada je bilo na semaforu već visokih 3:0.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

U nastavku gosti su bili nemoćni, već su se predali, domaći nisu puno napadali, bili su zadovoljni rezultatom i mirno meč priveli kraju.

U domaćoj ekipi u 67. minuti na teren je ušao naš Sanjin Prcić koji je zamijenio Aholoua.