Strijelci raspoloženi u Tadžikistanu i na Tajvanu

Kiša golova

Izuzetno rasploženi strijelci bili su u prvenstvima Tadžikistana i Tajvana.

Tadžikistanska Vysshaya liga došla je do drugog kola, a Khatlon je danas na gostovanju savladao Khujand rezultatom 2:3.

Gosti su imali dva gola prednosti nakon prvog dijela. Uzokov i Avgonov su pogađali za 0:2, da bi se domaći golom Rixsiboeva u 47. minuti vratili u meč.

Međutim, Baki-Akhunov je u 72. minuti pogodio za 1:3 i riješio je pitanje pobjednika. Domaći su u posljednjom sekundama uspjeli preko Bozorova da postave konačnih 2:3.

U prvenstvu Tajvana odigrane su utakmice prvog kola, a strijelci su bili veoma raspoloženi.

U četiri današnje utakmice postignuto je čak 18 golova, odnoso više od četiri po utakmici, a postignuti su ovi rezultati:

Hang Yeun - Taicheng Lions 4:0
Ming Chuan - Tainan City 2:4
Taichung - Taiwan University 2:1
Taipei Tatung - Taipower 2:3