Sulejmanović ponovo dobar

Lega A

Emir Sulejmanović ponovo je pružio jako dobru partiju u italijanskom prvenstvu.

Iako je njegov tim Orlandino teško poražen na gostovanju od Venezije rezultatom 90:67, Sulejmanović je odigrao jako dobar meč.

Držao se Orlandino dosta dobro gotovo 25 minuta. Ipak, posustali su kada je najviše bilo potrebno, pa je Venezia sjajnom odbranom uspjela da prelomi meč i da dođe do pobjede.

Emir Sulejmanović je na parketu proveo 18 minuta. Za to vrijeme je ubacio pet poena, te je uhvatio sedam skokova.

Kod Orlandina je Henry ubacio 16 poena, dok je Goss za domaće ubacio 17 poena.