Bh. štoper nakon teškog poraza

Šunjić: Kako smo izgubili? Ne znam!

Toni Šunjić je prvim golom u dresu reprezentacije BiH doveo naš tim u vodstvo protiv Kipra.

Međutim, očajnom igrom, usprkos vodstvu od 0:2, uspjeli smo izgubiti meč, a Šunjić je u nevjerici nakon ovog neočekivanog poraza.

"Ne znam šta se desilo. Očigledno smo pomislili da je nakon prvog poluvremena sve gotovo, kao da se igra samo poluvrijeme. Kada krenu kola nizbrdo, teško se vratiti. Nismo zaslužili da pobijedimo i to je to", rekao je Šunjić.

Bh. tim je ostao sa minimalnim šansama za plasman u baraž i do kraja će nam biti potrebne sve pobjede.