Šunjić strijelac u debiju za Zorju

Dobar početak u Ukrajini

Toni Šunjić, bivši nogometaš mostarskog Zrinjskog, u debiju za ukrajinsku Zorju postigao je pogodak.

Zorja je u Antaliji odigrala prijateljsku utakmicu sa gruzijskim Torpedom, a mladi bh. reprezentativac postigao je u 34. minuti pogodak za vodstvo svoje momčadi.

Kasnije su Ukrajinci preko Lipartije (51. minuta) i Cakića (67) stigli do uvjerljivih 3:0, da bi Gruzijci ublažili poraz u 70. minuti preko Dzanelidzea.

Šunjić je karijeru počeo u Zrinjskom odakle je 2010. godine preselio u Kortrijk. Nakon godinu dana napustio je belgijsku ekipu i vratio se u matični klub.

Ovaj stoper odigrao je sedam utakmica u dresu mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine i postigao jedan gol.