Šunjić strijelac u pobjedi moskovskog Dinama

Dobra partija bh. fudbalera

Defanzivac reprezentacije Bosne i Hercegovine Toni Šunjić postigao je danas gol za Dinamo iz Moskve.

U susretu 29. kola ruskog šampionata Šunjićev tim je slavio na gostovanju kod Tosna rezultatom 2:1, a prvi gol za Dinamo postigao je upravo naš fudbaler u 56. minuti.

Nakon kornera Šunjić je odlično reagovao i odmjerenim udarcem matirao domaćeg golmana.

Na 1:1 je u 68. minuti izjednačio Mirzov, a pobjedu gostima je donio Panachenko u 79. minuti.

Šunjiću, koji je ove sezone jedan od najstandardnijih igrača Dinama, ovo je bio ujedno treći ligaški gol.