Tim iz Etno sela Stanišići imao je nevjerovatan niz od pet uzastopnih pobjeda, ali protiv Sarajeva nisu mogli do bodova

Pomoćni trener Zvijezde 09

Sušić: Svakoj seriji dođe kraj

Serije Zvijezde 09 od pet uzatopnih pobjeda stala je na Koševu gdje je tim Darka Nestorovića poražen od Sarajeva sa 3:1.

Pomoćni trener tima iz Stanišića Srđan Sušić čestitao je Sarajevu na zasluženoj pobjedi.

"Svakoj seriji dođe kraj. Mi smo meč izgubli u prvom poluvremenu. Sarajevo je dalo ta tri gola, ali je zasluženo pobijedilo. Mi smo odigrali korektno drugo poluvrijeme, nismo mogli više i čestitam Sarajevu", rekao je Sušić, te je dodao:

"Publike je kod nas sve više. Međutim, mi imamo dosta klubova u okolini, ali sasvim korektna je posjeta na našim utakmicama"; istakao je Sušić.

Zvijezda 09 u narednom kolu dočekuje ekipu Tuzla Cityja.