Mulić zabio, ali "džaba": Golman Seongnama napravio glupost karijere

Nevjerovatna situacija

H. Zilić

Na fudbalskim terenima često vidimo komične situacije, ali i one koje pojedinim fudbalerima obilježe karijere.

Golman korejskog Seongnama Young Kwang Kim napravio je kiks koji će mu obilježiti karijeru.

U duelu protiv Suwona koji je njegov tim izgubio sa 3:1, Kim je u 95. minuti pokušao da izbije jednu povratnu loptu, ali je promašio i ona je završila u mrež i tako je svom timu uništio sve šanse da u finišu utakmice probaju doći do boda.

Inače u ovom duelu Seongnama je vodio sa 0:1 golom bivšeg napadača Veleža Fejsala Mulića od 68. minute, ali domaći su preokrenuli golovima Jacksona u 76. i Jeonga u 92. minuti.

Pomenuti Kim je uništi sve nade Seongama za bilo kakav remi u utakmicia koja je bila produžena sedam minuta.