Navijači i navijačice optimistični
Svi su složni: Biće pakao na Bilinom, idemo u Brazil
Još više od tri sata ostalao je do početka susreta između Bosne i Hercegovine i Slovačke, a atmosfera u Zenici je sve užarenija.
Rijeke bosanskohercegovačkih navijača iz cijele BiH i dijaspore slijevaju se u Zenicu, a Slovake će na Bilinom polju sasvim sigurno dočekati paklena atmosfera.
Ekipa našeg portala razgovarala je s mnogobrojnim bh. navijačima i svi se slažu u jednom: Zmajevi će večeras slaviti".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.