Pršte ponude za veznjaka Valencije

Svi žele Gomesa, Barca najkonkretnija

Igrač sredine terena Šišmiša Andre Gomes na meti je mnogih velikana ovoga ljeta.

Kao potencijalni klubovi spominju se Manchester United, Juventus i Barcelona. Kako pišu tamošnji mediji, trenutno su Španci najbliži ostvarenju transfera.

Međutim, dolazak na Camp Nou koči to što Valencija ne pušta mladog 22-godišnjeg Portugalca dok ne pronađe adekvatnu zamijenu za istog.

Čim se to dogodi, on bi veoma lako mogao obući dres Katalonaca.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi