Svjetski prvaci na koljenima: Under pogodio za prednost Turske od 2:0
Under je u 40. minuti pogodio za 2:0

Turska ima veliku prednost na poluvremenu

S. Pašalić

Turska u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. igra utakmicu 3. kola na svom terenu protiv Francuske.

Svjetski prvaci su utakmicu krenuli sa dosta jakom postavom, ali to nije uplašilo reprezentativce Turske koji na poluvremenu imaju prednost od 2:0.

Turska je povela u 30. minuti kada je Demiral asistirao, a Ayhan pogodio za vodstvo od 1:0.

U 40. minuti domaći su stigli i do drugog gola, a strijelac je bio nogometaš Rome Cengiz Under.