Teplice razbile Budejovice, novi gol Mahmutovića

Teplice slavile

Fudbaleri Teplica savladali su u šestom kolu Synot lige ekipu Ceske Budejovice s uvjerljivih 4:0, a ponovo se u strijelce upisao bh. internacionalac Aidin Mahmutović.

Nulu su Budejovice držale sve do 24. minute, kada su ipak Teplice stigle do gola. Mrežu gostiju je zatresao Salami za prednost od 1:0. Do kraja poluvremena domaći tim postiže još jedan gol. Krob je u nadoknadi vremena pogodio za 2:0

Aidin Mahmutović je priliku za igru dobio u 56. minuti, a već sedam minuta kasnije je postigao gol. Dosuđen je penal, a bh. igrač je precizan za povećanje prednosti na 3:0.Konačnih 4:0 postavio je Jablonsky u 88. minuti susreta...

Cijeli meč je za Teplice odigrao Admir Ljevaković.

Potražite više informacija na temu 1. Liga:

Synot liga, 6. kolo:

Teplice - Ceske Budejovice 4:0 (Salami 24', Krob 45+1', Mahmutović 63'p, Jablonsky 88')