Kapiten Chelseaja John Terry stao je na stranu svog menadžera Josea Mourinha koji je izjavio da sudije imaju loš tretman prema Plavcima iz Londona.
"O nama se puno priča i na televiziji i u novinama. To nije pošteno jer smo zbog toga na lošem glasu, a niko ne primjećuje da je sudijski tretman prema nama drugačiji nego prema ostalim", rekao je Terry i dodao:
"Sudije moraju doći na utakmicu čiste glave i suditi samo onako kako jeste. Ne možete ući u utakmicu s predrasudama... U posljednje dvije utakmice nisu nam svirana dva čista penala, ne zaboravite to".
Chelsea je u posljednjih nekoliko kola uspio prokockati značajnu bodovnu prednost u odnosu na konkurente i sada je na diobi prvog mjesta sa Manchester Cityjem.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.