Golčina Thorgana Hazarda protiv Portugala

Belgija vodi sa 1:0

Endin Čaušević

Belgija i Portugal igraju trenutno meč osmine finala Evropskog prvenstva.

U prvom poluvremenu obje ekipe su igrale dosta oprezno, te nismo vidjeli mnogo ozbiljnijih prilika na meču.

Kada se očekivalo da će se prvo poluvrijeme završiti bez golova Belgija je povela sa 1:0.

U centru pažnje našao se Thorgan Hazard koji je sa nekih 20-tak metara postigao fantastičan pogodak za vodstvo Crveni đavola.

Potražite više informacija na temu EURO 2020:

Aktuelni prvaci Evrope sada imaju zaostatak od 1:0 i bit će zanimljivo vidjeti šta će uraditi u drugom poluvremenu.

MaDaj
Bas mi se svidja velik Broj ovih portugalaca.. ali brate ovog Pepe-a nemogu organski ... ja mislim da ne postoji ni tracak neceg dobrog u tom tipu... jednostavno tip je odvratan...
6 0
Savage
Bolji Portugal fakat ali odbrana Belgije nije losa. Jel ovo sudija iz BiH premier lige. Koje sudjenje jbt. Trebalo bi biti 10tak zutih do sad.