Kakva noć za Spurse: Kane i Bale pregazili Crystal Palace
Foto - EPA

Tottenham slavio

Tottenham je u 27. kolu Premier lige savladao Crystal Palace sa uvjerljivih 4:1.

Blistali su večeras Harry Kane i Gareth Bale koji su zabili po dva gola, a Kane je upisao i dvije asistencije.

Spursi su poveli u 25. minuti meča. Kane prolazi po lijevoj strani, asistira za Balea a ovaj zabija za 1:0.

Na odmor se otišlo neriješenim rezultatom. U nadoknadi prvog dijela Benteke zakucava loptu u mrežu Tottenhama za 1:1.

Nastavak meča donosi potpunu dominaciju tima Josea Mourinha koji je pregazio reivala.

Kane je u 49. minuti ponovo uposlio Balea koji zabija za 2:1, a zatim čudesni napadač Spursa i sam zabija dva gola.

Prvo je u 52. minuti spektakularno zabio za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je u 76. minuti meča.

Tottenhamu je ovo treća uzastopna pobjeda i ponovo je ekipa Josea Mourinha u igri za plasman u Ligu prvaka.