Trakić donio tri boda Slobodi

Premijer liga BiH za kadete

E. Dindić

U okviru 13.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za kadete na Tušnju su se sastale domaća ekipa Slobode i gosti iz Bijeljine ekipa Radnika.

Na kraju susreta nova tri boda upisali su domaći fudbaleri rezultatom 1:0 (1:0).

Od početka susreta viđena je žestoka borba na sredini terena i jedne i druge ekipe. U 29. minuti domaći preko Trakić Azura dolaze u vodstvo.

Poslije vodstva, domaći fudbaleri imali su još par prilika ali rezultat se nije mijenjao.

Drugo poluvrijeme i jedna i druga ekipa stvarale su prilike, ali nisu bile prisebne u odlučujućim momentima.

Na kraju posljednjeg sudijskog zvižduka rezultat je ostao 1:0, i domaći fudbaleri upisali su nova tri boda.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: