Trećeligaš preko RB Salzburga u finale Kupa

Pasching u finalu Kupa Austrije

U finalu Austrijskog kupa igrat će trećeligaš Pasching, koji je priredio iznenađenje i izbacio RB Salzburg.

Pasching, nekad prvoligaš, a danas trećeligaš, slavio je sa 2:1 u Red Bull Areni protiv favorizirane momčadi Salzburga.

Poveli su domaći u 48. minuti pogotkom Nielsena i nekako se naslućivalo da gosti nemaju šta tražiti. Međutim, Hrvat Ivan Kovačević je izjednačio u 69. minuti, da bi deset minuta kasniej Kerschbaumer pogodio za vodstvo gostiju i veliki šok u Salzburgu.

Pasching u finalu čega boljeg iz doela Ried - Austria Beč, koji se igra u srijedu.