Treći vezani remi Kölna, Karlsruher zasjeo na vrh

2. Bundesliga, 3. kolo

Nogometaši Karlsruhera upisali su drugu pobjedu u trećem kolu njemačke 2. Bundeslige.

Karslruher je tako, barem privremeno, zasjeno na vrh tabele sa sedam bodova iz tri utakmice. Slavili su plavo-bijeli u gostima kod Ingolstadta s 2:0, što je domaćinu treći vezani poraz.

Mitsanski je u 58. minuti zabio za vodstvo Karlsruhera, a šest minuta kasnije konačan rezultat postavio je Alibaz.

Köln je nakon dva remija upisao i treći. Popularni Jarčevi izvukli su se u Paderbornu u samoj završnici. Krösche je pogotkom u 15. minuti donio vodstvo domaćinu, ali je rezervista Przybylko u trećoj minuti sudačke nadoknade pogodio za 1:1.