Trovanje hranom onesposobilo ekipu Sarajeva

Igrači povraćali na poluvremenu

Igrači Sarajeva danas su na Koševu u jednoj nevjerovatnoj utakmici s 3:2 pobijedili Krupu.

Sarajevo je vodilo 1:0, pa 2:1, ali je Krupa u 88. minuti preko Marušića stigla do izjednačenja.

Praktično su bordo momci već u narednom napadu došli do pobjede, kada je Jašarević na ubačaj Kadušića loptu poslao u vlastitu mrežu.

Od samog početka su igrače Sarajeva zadesili problemi. Kako saznaje SportSport.ba, došlo je najvjerovatnije do trovanja hranom, igrači su imali mučnine i većina ih je povraćala poluvremenu meča.

Unatoč tim nedaćama, uspjeli su da odrade utakmicu do kraja i da upišu važnu pobjedu nad gostima iz Krupe.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: