Troyes namučio PSG

Otvorena nova sezona u Francuskoj

PSG je ovo ljeto režirao jednu od najvećih transfer politika u historiji fudbala.

Došlo je dosta novih zvijezda, a posljednja u nizu je Lionel Messi.

Ipak, dok se roster fino posloži, prvenstvo u Francuskoj lagano je krenulo. Prinčevi su večeras u prvom kolu gostovali kod ekipe Troyesa.

Troyes je namučio PSG i Parižani su na kraju slavili nakon preokreta rezultatom 1:2.

Domaćini su poveli u devetoj minuti golom El Hajjama što je svakako bio šok za goste.

Ipak, čim se konsolidovao, PSG je skpresno preokrneuo. Hakimi sjajno pogađa za 1:1 u 19. minuti, a dvije minute kasnije Icardi pogađa za 1:2 i ispostavit će se do kraja konačan rezultat utakmice.

PSG je prošle sezone izgubio titulu od Lillea, tako da je u ovoj sezoni Ligue 1 cilj jasan, a to je povratak titule u prijestolnicu.