Twente spašavao bod protiv Zwollea

Eredivisie, četrnaesto kolo

A. Haznadarević

Susretom Twentea i Zwollea, kompletirano je i četrnaesto kolo holandske Eredivisie, a na kraju meča rezultat je glasio 2:2.

U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja, te su sva četiri gola pala u drugom dijelu igre.

Prvo je u 48. minutu Dušan Tadić doveo Twente u vodstvo preciznim izvođenjem jedanesterca, da bi već u 55. minutu Denni Avdić poravnao rezultat.

Gosti su uspjeli doći i do potpunog preokreta, kada je Van den Berg dva minuta pred kraj pogodio za 1:2, ali, u prvom minutu sudijskog vremena Luc Castainos spašava Twente, te postavlja konačnih 2:2.