Ubjedljiv trijumf Plzena, tri asistencije Veselinovića

Mladi bh. internacionalac pružio dobru partiju

Ubjedljiv trijumf Plzena, tri asistencije Veselinovića

Adnan Beganović

Aktuelni češki prvak, Plzen, nastavio je s pripremama za Ligu prvaka, a u sklopu istih odigrao je prijateljski susret sa tamošnjim niželigašem Rockycanyjem i slavio je sa 8:2.

Priliku da pokaže šta zna u dresu češkog prvaka dobio je potencijalni mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Mladen Veselinović, i ako je suditi po izvještajima čeških medija, istu je iskoristio na najbolji mogući način.

Veselinović je susret počeo u prvih jedanaest, da bi u drugom dijelu trener Plzena promijenio cijelu momčad, no u 70. minuti ponovo je u igru uveo mladog bh. internacionalca.

Na ukazano povjrenje Veselinović je odgovorio sjajno upisavši tri asistencije. Sve u svemu, češke kolege pišu da se Veselinović predstavio u jako dobrom svjetlu, a čini se da selektor mlade reprezentacije dobija još jednog igrača na kojeg u budućnosti mora obratiti pažnju.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.