Ukinuta kazna Juventusu

Adnan Beganović

Utakmici 34. kola talijanske fudbalske lige između Juventusa i Leccea ipak će moći prisustvovati gledaoci.

Talijanski olimpijski odbor poništio je odluku vodstva lige da se Juventus kazni jednom utakmicom igranja bez prisustva publike zbog rasističkog vrijeđanja Marija Balotellija.

Talijanski fudbalski savez ranije je odbio žalbu Juventusa na odluku vodstva lige, pa su čelni ljudi „stare dame“ uputili žalbu olimpijskom odboru koji je odlučio privremeno ukinuti kaznu. Novo saslušanje oko ovog slučaja zakazano je za 14. maj i tada će se saznati konačna odluka.

 

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.