Ukrajina demonstrirala silu i razbila Kipar

Prijateljska utkamica

Haris Zilić

Protivnik naše reprezentacije u kvalifikacijama za Mundijal 2022. godine selekcija Ukrajine demonstirala je silu u prijateljskoj utakmici.

Ukrajinci su sa 4:0 razbili Kipar na stadionu u Kharkivu.

Yarmolenko je u 37. minuti načeo mrežu Kiprana za 1:0, a na 2:0 povisio je Zinchenko iz penala u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

U 59. minuti Yaremchuk pogađa za 3:0, da bi Yarmolenko u 65. minuti postavio konačnih 4:0.

Kiprani su dobro prošli obzirom da su Ukrajinci mogli postići još koji pogodak u večeršanjoj utakmici.

Ovome dodajmo da je Kipar od 36. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Panayitoua.