
Konačno ćemo dobiti priliku da vidimo Usaina Bolta na zelenom terenu. Saznat ćemo da li sprinter sa Jamajke zaista zna igrati fudbal.
On će igrati za United na prijateljskom susretu sa Sevillom koji je zakazan za deveti august.
Bolt je više puta rekao kako mu je želja da igra za Manchester United jednom kada završi karijeru u atletici.
Sinoć je Bolt na mitingu Dijamantske lige u Parizu istrčao najbolje vrijeme u 2013. godini na 200 metara. Bolt je trčao 19.73.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.