Vahid Halilhodžić: "Naši navijači su me razočarali, čak i naljutili"
Foto: EPA

Poručio iskreno

Vahid Halilhodžić: "Naši navijači su me razočarali, čak i naljutili"

Adis Ćesko

Nantes se nalazi u izuzetno teškoj situaciji u završnici sezone, a borba za opstanak u Ligue 1 ulazi u ključnu fazu.

Pred ekipom Nantesa je jedno od najvažnijih gostovanja, duel protiv Metza koji bi mogao odrediti dalji tok sezone.

Nakon dvosedmične pauze, popularni "Kanarinci" nastavljaju takmičenje uz veliki pritisak rezultata.

Utakmica protiv Metza dolazi u trenutku kada je svaki bod od presudnog značaja za ostanak u elitnom rangu francuskog fudbala.

Uoči ovog susreta, trener Vahid Halilhodžić obratio se javnosti na konferenciji za medije.

Oglasi

Iskusni stručnjak govorio je o trenutnoj formi ekipe, ali i o atmosferi koja vlada oko kluba.

Posebno se osvrnuo na posljednji meč protiv Strasbourga, koji je ostavio gorak ukus.

Nantes je u tom susretu imao prednost od 2:1, ali je na kraju poražen rezultatom 2:3.

Upravo taj preokret bio je povod za Halilhodžićeve iskrene riječi o podršci sa tribina.

"Naši navijači su me pomalo razočarali, čak i naljutili", izjavio je Halilhodžić.

Oglasi

"Mislio sam da će nas podržati nakon prvog gola, a posebno kod rezultata 2:1, u trenutku kada su igrači zaslužili podršku. Pokušao sam ih animirati, vikao sam: 'Idemo sada!'", dodao je.

Njegove riječi jasno pokazuju koliko mu znači podrška sa tribina u teškim trenucima za ekipu.

Iskusni trener nije krio emocije, naglašavajući da očekuje veću energiju i zajedništvo između tima i navijača.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

"Kada čujem da neki govore kako bi radije gledali Nantes u drugoj ligi jer su im svega dosta, to mi je teško razumjeti", zaključio je Halilhodžić.

Nantes se trenutno nalazi u zoni ispadanja, a svaki naredni meč nosi ogroman ulog u borbi za opstanak.

Top Komentari

Sheik
Ma nemojte tako na legendu nasu. Ma covjek je cestao medu prvima. Nepratite televizijske kuce i medije. Ruzno je to tako pisati. Mislim daste vi sto ruzno pisete daleko od patriota BiH.
1 0
Refiksabanadzovic2
Ma ti si vnago jedno veliko, karakter 0, javno govoris kako nemas ekipu da izboria evropsko takmicenje a i dalje nastavis voditi tu ekipu, da si imao karakter dao bi ostavku jer ne vjerujes u njihov kvalitet
1 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi