Valladolid sa šest pogodaka ponizio Rayo Vallecano

Raspucani domaćini popravili gol razliku

A. Haznadarević

U susretu šestog kola španske Primere, Valladolid je na svom stadionu sa visokih 6:1 deklasirao Rayo Vallecano.

Ipak, na počeku nije tako izgledalo, jer su prvi gosti poveli preko Domingueza već u 5. minutu.

Međutim, svega pet minuta je bilo dovoljno Valladolidu da izjednači, a mrežu gostiju je zatresao Bueno. Tri minuta kasnije, domaći dolaze do potpunog preokreta, a Manucho Goncalves pogađa za 2:1.

U 21. ponovo pogodak, i ponovo za Valladolid, a strijelac je bio Rukavina.

U drugom dijelu susreta, Valladolid nastavlja sa žestokim tempom, a u 56. minutu Oscar postiže svoj drugi pogodak.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Do kraja susreta i Manucho Goncalves postiže svoj drugi pogodak i tako stavlja tačku na 'i' u ovom više nego zanimljivom susretu.