Vapaj Falcaa: Prestanite, ubijate nogomet

Kolumbijski napadač Radamel Falcao javno je osudio nove tehnologije.

PSG je s 3:0 savladao Monaco u finalu Liga kupa u subotu, a u tom meču VAR je poništio Falcau pogodak.

"Frustrirajuće je što je dva puta korišten VAR kako bi pomogao PSG-u. Vjerujem da bi ovo moglo ubiti čari nogometa. Četiri minute smo izgubili oko penala i još četiri pri poništavanju gola, a sudija je nadoknadio dvije minute", kazao je Falcao.

Ovo je samo jedan u nizu nezadovoljnih igrača zbog uvođenja VAR-a, zbog kojeg je ove sezone bilo na desetine konfuznih situacija.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Mada, ruku na srce, nije ni loše ako je sve pošteno, pa je spriječen broj sudijskih pogrešaka.