Falcao upropastio Balotellijev šou u Kneževini

Remi Monaca i Nice

Nogometaši Nice remizirali su s 2:2 u gostima kod Monaca u 21. kolu francuske Lige 1.

Monaco je ušao kao favorit u večerašnji meč, no na svom Stade Louisu III je jedva izvukao bod. Krivac za to je Mario Balotelli, koji je u nastavku zabio dva pogotka za preokret gostiju.

Monaco je poveo golom Diakhbaya u 33. minuti, ali je Balotelli u 47. minuti vratio stvari na početak, a onda lijepim golom u 68. minuti preokrenuo na 2:1.

Balotellijevi pogoci nisu bili dovoljni Nici na ovom gostovanju, budući da je Radamel Falcao u nadoknadi zabio za 2:2.

Ranije je Marseille s 2:0 savladao Strasbourg, a pogotke su zabili N'Jie i Payet, dok je istim rezultatom Caen slavio u Bordeauxu.