VAR večeras ima puno posla: Iz "ničega" Špancima penal, ali ne i novo vodstvo

EURO 2020

Španija je ponovo stigla do vodstva protiv Poljske (2:1) u susretu 2. kola Eura.

Španci su poveli u 25. minuti golom Alvara Morate, ali je u 54. minuti Robert Lewandowski glavom pogodio za 1:1. VAR je i tu imao posla jer su Španci inzistirali da je Bayernov napadač napraivo faul u napadu. Gol je na kraju priznat.

U 57. minuti VAR je Špancima "donio" penal, opravdano dosuđen, ali Moreno nije uspio da pogodi, a onda Morata odbijenu loptu šalje pored gola.

Sjajan meč gledamo u Sevilli, ali sve manje vremena za Furiju da ostvari neophodnu pobjedu.

ArmiNN
Posle Ronaldo,Bruno ITD samo daju golove iz penala,vise od polovine ni to ne može