Veću bruku Gabigol nije mogao napraviti

Nevjerovatna gluma

U utakmici četvrtfinala brazilskog Kupa Athletico i Flamengo su odigrali meč bez pobjednika (1:1).

Domaći su golom Pereire imali prednost od 50. minute meča, ali je nekadašnji igrač Intera Gabriel Barbosa u 65. minuti meča uspio da donese izjednačenje svom timu.

Međutim, osim po golu, Gabigol je imao sramotan pokušaj glume u ovom meču i koji je nadmašio sve druge.

Njega je golman Athletica Santos napucao loptom u nogu, a Gabigol je pao na teren kao pokošen, dok je prije toga signalizirao sudiji da je namjerno napucan.

Naravno, ova gluma mu nije prošla, a Barbosa se poprilično obrukao ovim pokušajem glume.