Haris Zilić

Počelo je efikasno nedjeljno fudbalsko popodne u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Derbi 32. kola igra u Mostaru.

Velež je dočekao ekipu Sarajeva, a utakmica je veoma bitna u borbi za Evropu.

Počelo je sjajno sa tri pogotka i rezultat je na semaforu trenutno 1:2.

Velež je poveo golom Anđušića u četvrtoj minuti, a Ziljkić u 11. minuti asistirao Varešanovići koji pogađa za 1:1.

Preokret Sarajeva kreirao je Ziljkić sjajnim golom u 24. minuti susreta.

Veoma dobar i otvoren fudbali, ali i sjajna atmosfera na tribinama u Mostaru.

Utakmicu su upotpunili gostujući navijači Sarajeva. Bordo pristalice u Mostaru bordi oko 500 navijača koji su smješteni na dvije tribine.

Popunjena je gostujuća tribina, a jedan dio navijača je i na tribini iza gola.

Lijepa fudbalska nedjelja u Mostaru, a akteri na terenu su dobro raspoloženi.

Dosta prilika pred oba gola u prvom dijelu prvog poluvremena i do kraja nas očekuje dosta uzbuđenja.

Sarajevo bi pozitivnim rezultatom osigurao Evropu, dok bi Velež trijumfom začinio borbu prije posljednjeg kola.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: