Schweinsteigerov debi pozdravljen

Velike ovacije za Nijemca na Old Traffordu

Edmir Škorić

Njemački reprezentativac Bastian Schweinsteiger debitovao je danas za Manchester United.

Schweinsteiger je u prvom kolu, u pobjedi Uniteda nad Tottenhamom (1:0), igrao pola sata. 

Ušao je u 60. minuti umjesto Michaela Carricka, te je dobio ovacije i aplauze. 

Zanimljivo da je Schweinsteiger prvi Nijemac koji je obukao dres Uniteda, a na leđima je zadržao broj 31. 

Podsjetimo da je autogolom Walkera United slavio s 1:0 protiv gostiju iz Londona i čini se da će Crveni vragovi doista biti konkurentni u borbi za naslov.

Potražite više informacija na temu Premier league:

ewd7Paz9qix

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.