Spreman za 100. meč u Ligi prvaka
Veliki Messi u okršaju sa Džekom stiže do novog jubileja
Lionel Messi će u srijedu doći do novog velikog jubileja u svojoj prebogatoj karijeri.
Najbolji igrač današnjice će na Olimpicu odigrati svoj stoti meč u Ligi prvaka, a na suprotnoj strani će stajati naš Edin Džeko.
Messi je debi u Ligi prvaka imao 2004. godine u duelu sa Šahtarom i Donjecka. U jedanaest odigranih sezona u Ligi prvaka, sjajni Argentinac je osvojio četiri šampionske titule i najbolji je strijelac u historiji ovog takmičenja sa 77 postignutih golova.
Prvi gol je Messi postigao u novembru 2005. godine protiv Panathinaikosa, a sa svojom Barcelonom je podizao pehar pobjednika najelitnijeg evropskog takmičenja u sezonama 2008/09., 2010/11. i 2014/15.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.