Veliki preokret Arsenala

Liga prvaka

Teme:

Arsenal je nakon velikog preorketa stigao do pobjede u gostima kod Ludogoreca, dok je PSG slavio u Baselu.

Sjajan meč odigran je u Bugarskoj, gdje je Ludogorec poveo 2:0 protiv Arsenala, ali je na kraju poražen.

Cafu i Keseru su pogađali mrežu Topnika u prvih 15 minuta, ali već do poluvremena se londonski tim uspio vratiti.

Najprije je Xhaka u 20. minuti zabio za 2:1, a Giroud je u 42. minuti donio izjednačenje Topnicima. Nakon ludih prvih 45 minuta, u nastavku su mreže mirovale sve do finiša meča, kada je Oezil zabio za potpuni preokret Engleza.

Basel nije uspio ostati neporažen u meču protiv PSG-a. Matuidi je u 43. donio Parižanima vodstvo, no Zuffi je u 76. poravnao na 1:1. U samoj završnici Meunier je donio pobjedu Francuzima.

Poslije četiri odigrana kola, PSG i Arsenal imaju po 10, a Basel i Ludogorec po dva boda i manje-više nema dilema ko ide dalje.