Velkoski: Uvijek se uvuče neki grč, strah...

Kapiten Sarajeva nakon poraza u derbiju

A. Čaušević

Sarajevo je u gradskom derbiju doživjelo težak poraz. Željezničar je na Grabavici slavio s 5:2.

Priliku za u drugom poluvremenu dobio je Krste Velkoski koji je istakao da su Plavi bili bolji i zasluženo pobijedili.

"Čestitam Željezničaru na zasluženoj pobjedi, otvorili smo utakmicu na najbolji mogući način, ali uvijek se uvuče neki grč, neki strah, nismo uspjeli da to zadržimo, vratili smo se na 2:2, ali je Željo je bio bolji u drugom poluvremenu i zasluženo pobijedio", rekao je napadač iz Sjeverne Makedonije.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

hangouts123
Da si ti bio manje sebičan Sarajevo bi izbacilo i Bate Borisov
5 0
Ajax11
Haj ti sine, vozdra! Zelja, samo zelja! Bi niste zeljeli koliko je protivnik zelio!