Videoton izbacio Ujpest, dobra partija Suljića

Mađarski kup, polufinale

Fudbaleri Videotona uspjeli su u polufinalu mađarskog Kupa eliminisati Ujpest.

Tim za koji nastupa bh. internacionalac Asmir Suljić poražen je sa visokih 4:1, a prvi pogodak na utakmici viđen je u 22. minuti susreta.

Za vodstvo Videotona pobrinuo se Nikolić, da bi u 39. minuti za izjednačenje pogodio Litauski. Ipak, gosti su do kraja utakmice na krilima Nikolića, Feczesina i Oliveira uspjeli postići još tri pogotka za konačnih 4:1.

Asmir Suljić odigrao je na visokom nivou cijeli susret za Ujpest, koji će se nakon ispadanja u Kupu posvetiti sezonu u mađarskom prvenstvu.