U nedjelju se u prijateljskoj utakmici protiv norveške Valerenge u Oslu u redove Manchester Uniteda vratio 30-godišnji srbijanski odbrambeni fudbaler, Nemanja Vidić.
Manchester United je remizirao protiv norveške ekipe, a jedan od najboljih defanzivaca Premier lige je odigrao 60-ak minuta.
Bila je to njegova prva utakmica nakon početka decembra prošle godine i poraza kod Basela kojim je United izgubio osminu finala Lige prvaka. Stradao je tada prednji križni ligament u desnom koljenu. Nakon prve dijagnoze prema kojoj je srbijanski defanzivac trebao van terena biti četiri mjeseca, Vidić je pauzirao osam.
"Osjećam se dobro, koljeno je u redu. Nadam se da će sa svakom idućom utakmicom biti sve bolje. Naravno, nedostaje mi osjećaja, boljeg pozicioniranja i fizičke snage. Bit će to u redu za nekoliko tjedana", sedmica nada se Vidić.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.