Villa: Sada su zaboravljene sve loše stvari

Velika pobjeda Barcelone

Barcelonin napadač David Villa zabio je treći pogodak u ubjedljivoj 4:0 pobjedi nad Milanom.

Villin pogodak iz 54. minute donio je Kataloncima 3:0 vodstvo i prolaz dalje, da bi Jordi Alba u sudačkoj nadoknadi ovjerio trijumf nevjerovatnih Katalonaca.

"Išli smo na pobjedu od prve minute. Smatrali smo od samog početka da možemo uspjeti", rekao je Villa i dodao:

"Zaslužili smo ovo. S ovim su sve loše stvari zaboravljene".

Podsjećamo da će Barcelona u petak saznati svog protivnika u četvrtfinalu. Oni su ujedno jedina ekipa koja je u Ligi prvaka nadoknadila 2:0 rezultat iz prve utakmice.