Villarreal preokretom do prve pobjede u sezoni

Žuta podmornica slavila pred domaćom publikom

Villarreal je večeras pred svojim navijačima savladao ekipu Espanyola sa 3:1, iako je nakon prvih 45 minuta bio u rezultatskom deficitu.

Gosti su poveli već u petoj minuti, kada je Caicedo pogodio za veliko slavlje plavo-bijelih. Espanyol je imao prednost sve do 67. minute, kada je stvari na početak vratio Roberto Soldado.

Potpuni preokret i vodstvo Villarrealu donosi u 87. minuti Bakambu, a Soldado je ovoga puta u ulozi asistenta. Isti igrač u četvrtoj minuti sudijske nadoknade postavlja konačan rezultat utakmice.