Vincenzo Grifo postigao fantastičnan gol protiv Augsburga

Freiburg ima veliko vodstvo na poluvremenu

S. Pašalić

Freiburg u okviru 23. kola njemačke Bundeslige trenutno igra protiv Augsburga i vodi sa 3:0.

Domaći su stigli do gola već u 9 minuti golom Petersena nakon katastrofalne greške gostujuće odbrane.

U 30 minuti Freiburg je udvostručio svoju prednost nakaon fantastičnog gola Vincenza Grifoa iz slobodnog udarca.

Sjajno je igrač Freiburga izveo slobodni udarac sa 23-24 metra od gola gostiju i poslao loptu u gornji desni ugao gostujućeg golmana koji nije imao nikakve šanse.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Domaći su stigli i do trećeg gola prije odmora, a strijelac je ponovo bio Petersen za velikih 3:0.