Marinović zadovoljan bodom: Kad pogledamo kako se sve odvijalo...

Trener FK Sarajevo

Sarajevo je danas na Tušnju remiziralo protiv Tuzla Cityja rezultatom 1:1.

Bordo tim je imao prednost pogotkom Zinedina Mustedanagića iz 22. minute, ali je konačnih 1:1 postavio Adnan Džafić u 43. minuti.

Bod gostiju je još veći kada se zna da su gotovo čitavo drugo poluvrijeme igrali sa igračem manje. Mirko Oremuš je u 49. minuti dobio direktan crveni karton.

Trener Sarajeva Vinko Marinović dao je svoj komentar ovog susreta.

"Kad pogledamo sve kako se odvijalo, moram biti zadovoljan bodom. Nije bilo lako nakon crvenog kartona", rekao je Marinović za Moja Tv i dodao je:

"Imamo tri boda prednosti, gledamo na sljedeće utakmice. Imaju još četiri kola, vidjet ćemo kako će sve izaći", istakao je trener Bordo tima.

Sarajevo nakon Tušnja ima seriju 'na papiru' nešto lakših utakmica u kojima će biti apsolutni favoriti.

U narednom kolu na Koševo stiže Sloboda, a zatim slijede dueli protiv Mladosti, Radnika i Olimpika.

Bordo klub je trenutno prvoplasirani tim Premijer lige sa 57 bodova i imaju tri boda i utakmicu više od Borca.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: