Višća i društvo u nokautu: Kopenhagen ima rezultat za četvrtfinale

Domaći vode sa 3:0

E. Čaušević

Kopenhagen i Basaksehir igraju trenutno revanš meč osmine finala Evropske lige.

Turski tim je u prvom meču slavio na svom terenu sa 1:0, ali je Kopenhagen večeras uspio da dođe do preokreta.

Domaći su sve vratili na početak već u četvrtoj minuti kada je gol za 1:0 postigao Wind.

Već početkom drugog dijela sudija je svirao penal za Kopenhagen, a siguran s bijele tačke bio je ponovo Wind za 2:0 i rezultat koji sada vode danski tim dalje.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Samo desetak minuta kasnije Kopenhagen je postigao i treći gol, a ovaj put strijelac je bio Falk.