Višća pogodio u pobjedi Istanbula nad Sivassporom

14. kolo Superlige Turske

Ekipa Istanbul BB za koju nastupa naš Edin Višća dočekala je u 14. kolu Sivasspor te je slavila sa rutinskih 2:0.

Ono što posebno raduje je pogodak našeg mladog internacionalca, Višće u 67. minuti.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, ali se igralo lijepo i otvoreno na obje strane.

Ipak, u drugom poluvremenu, domaći dolaze do dva gola i pobjede.

Holmen je u 51. minuti pogodio za 1:0. Naš internacionalac, Višća je u igru ušao u 61. minuti, a samo šest minuta kasnije uspio se upisati u listu strijelaca.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Do kraja, promjene rezultata nije bilo, te je Istanbul upisao nova tri boda koji su ih odmakli od dna tabele.