Višća pogodio u trijumfu Basaksehira

Turska liga, 31. kolo

Fudbaleri Basaksehira nastavili su bilježiti dobre rezultate u turskom prvenstvu. Tim iz Istanbula u okviru 31. kola savladao je i Sivasspor, a rezultat susreta glasio je 2:1.

Na stadionu "Fatih Terim" prvi pogodak viđen je već u 13. minuti susreta. Eşer je bio strijelac za Sivasspor, a vodstvo gostujućeg tima trajalo je sve do 60. minute.

Za izjednačenje Basaksehira pobrinuo se Višća, da bi potom u 79. minuti konačnih 2:1 postavio Senturk.

Bh. reprezentativac Edin Višća u današnjem susretu postigao je svoj sedmi ovosezonski pogodak u dresu Basaksehira, koji je nakon trijumfa i dalje na četvrtoj poziciji.